Sepetim (0) Toplam: 0,00 TL
%30
Lamtumira e Udhëtarıt të Përhershëm - Hayreddin Karaman

Lamtumira e Udhëtarıt të Përhershëm

Liste Fiyatı : 5,00 TL
İndirimli Fiyat : 3,50 TL
Kazancınız : 1,50 TL
Havale/EFT ile : 3,33 TL
9789753557078
362658
Lamtumira e Udhëtarıt të Përhershëm
Lamtumira e Udhëtarıt të Përhershëm
İz Yayıncılık
3.50

Çdo i lindur në një mënyrë është kandidat për vdekje; dallimi është vetën në qëndrimin e shkurtër ose të gjatë në këtë botë mikpritëse. Ky njeri i cili nuk ndryshon dhe nuk bën përjashtim nga ky ligj, është përshtatur dhe u përmbahet detyrimeve, besimeve dhe sjelljeve të ndryshme.Qëllimi i këtij libri ishte që të ofroj njohuri të shkurtra dhe të qarta rreth sjelljeve dhe qëndrimeve tona para vdekjes, për detyrat tona ndaj saj, për keqkuptimet dhe realizimet e gabuara dhe kështu tu ndihmoj sado pak në këtë aspekt bashkëfetarëve të mi.

 • Açıklama
  • Çdo i lindur në një mënyrë është kandidat për vdekje; dallimi është vetën në qëndrimin e shkurtër ose të gjatë në këtë botë mikpritëse. Ky njeri i cili nuk ndryshon dhe nuk bën përjashtim nga ky ligj, është përshtatur dhe u përmbahet detyrimeve, besimeve dhe sjelljeve të ndryshme.Qëllimi i këtij libri ishte që të ofroj njohuri të shkurtra dhe të qarta rreth sjelljeve dhe qëndrimeve tona para vdekjes, për detyrat tona ndaj saj, për keqkuptimet dhe realizimet e gabuara dhe kështu tu ndihmoj sado pak në këtë aspekt bashkëfetarëve të mi.

   Stok Kodu
   :
   9789753557078
Kapat